Kontakt

O nas

Misją firmy Vanderlande jest doskonalenie procesów biznesowych klientów oraz ich pozycji konkurencyjnej poprzez oferowanie zautomatyzowanych systemów i usług do obsługi towarów.

Koncentrujemy się na procesach logistycznych naszych klientów i wzmacniamy ich wydajność w całym cyklu życia sprzętu: dziś, jutro i w dalszej perspektywie czasowej.

Nasze systemy i powiązane usługi umożliwiają szybką, niezawodną i pracooszczędną obsługę towarów w centrach dystrybucji i sortowniach, a także obsługę bagażową na lotniskach.

Oryginalne części
Wysokiej jakości części zamienne są niezbędne, aby zapewnić stałą dostępność Twojego systemu. Nasze usługi zarządzania częściami zamiennymi gwarantują dostępność odpowiednich części w odpowiednim czasie i miejscu. Oryginalne części Vanderlande to produkty w pełni wartościowe pod względem jakości, niezawodności i wydajności. Dodatkowo nasz sklep internetowy umożliwia łatwe odnalezienie i zamówienie odpowiednich artykułów.

Globalna obecność i doświadczenie
Pokaźna liczba zainstalowanych systemów obsługi bagażu i towarów, a także obecność naszych przedstawicieli na całym świecie sprawia, że dysponujemy bogatym doświadczeniem i wiedzą w zakresie usług zarządzania łańcuchem dostaw.

Partnerstwo
Z wyprzedzeniem ustalamy najodpowiedniejszą politykę części zamiennych dla Twojego biznesu, obejmującą określenie początkowego zestawu części zamiennych dla danego zakładu, który będzie spełniał codzienne potrzeby prowadzonej działalności. Oprócz tego przechowujemy w magazynie najważniejsze części gotowe do natychmiastowej wysyłki. Optymalne zarządzanie częściami zamiennymi, obejmujące także możliwość prowadzenia składów konsygnacyjnych, odgrywa znaczącą rolę w optymalizowaniu kosztów.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat naszych usług związanych z częściami zamiennymi.