Kontakt

1) Jak zostać klientem

Jestem klientem Vanderlande. W jaki sposób mogę się zarejestrować w sklepie internetowym Vanderlande?
Jako integrator systemów i usług, firma Vanderlande dostarcza specjalistyczny sprzęt do obsługi towarów lotniskom, przedsiębiorstwom wysyłkowym i pocztowym, a także magazynom. Jeśli należysz do tych grup docelowych i jesteś już klientem Vanderlande, skontaktuj się z nami przez e-mail, faks, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia Cię przez proces rejestracji.

2) Login i hasło

Nie mogę się zalogować, mimo że podaję poprawne dane.
Twoje konto użytkownika mogło zostać zablokowane z powodu zbyt wielu nieudanych prób logowania. Skontaktuj się telefonicznie z naszym działem Wsparcia w godzinach pracy. Przygotuj swój numer klienta, ponieważ przyśpieszy to i ułatwi rozwiązanie problemu.

Nie pamiętam hasła. Co powinienem zrobić?
W każdej chwili możemy wysłać Ci nowe hasło na Twój adres e-mail. Kliknij w link [Nie pamiętasz hasła?] na formularzu logowania i wprowadź swój adres e-mail. Nowe hasło zostanie wygenerowane i wysłane na podany przez Ciebie adres.

3) Szybkie wyszukiwanie produktu

Pole wyszukiwania lub grupy katalogowe
Jeśli znasz opis produktu lub część kodu produktu, skorzystaj z pola wyszukiwania po prawej stronie na górze na pomarańczowym pasku. W tym miejscu możesz wprowadzić numer artykułu Vanderlande lub oznaczenie kodowe, numer OEM i dowolny tekst. Możesz także wyszukiwać za pośrednictwem grup katalogowych po lewej stronie.

Słowa kluczowe
Możesz wprowadzić jedno słowo kluczowe lub więcej. Złożone hasła wyszukiwania dają bardziej precyzyjne wyniki. Na przykład po wpisaniu hasła „łożysko” zobaczysz wszystkie filtry odpowiadające artykułom łożyskowym i wszystkim innym artykułom.

Funkcja autouzupełniania
Ta funkcja oferuje podpowiedzi haseł dla zarejestrowanych użytkowników. Lista autouzupełniania pojawia się po wprowadzeniu 3 liter w polu wyszukiwania (po około 1 sekundzie).
Uwaga: lista generowana jest przez bazę danych i zawiera wszelkie powiązane słowa znajdujące się na stronie Vanderlande. Oznacza to, że dane słowo kluczowe, które zostanie wyświetlone, nie da automatycznie „trafienia” w sklepie internetowym.

Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania pokazują, ile trafień udało się znaleźć i w jakich grupach katalogowych. Możesz zawęzić wyniki wyszukiwania do jednej grupy katalogowej za pomocą kliknięcia myszą.

Dodatkowe funkcje
Możesz zaznaczyć pole „Szukaj w mojej zainstalowanej bazie”, by ograniczyć wyszukiwanie i przyśpieszyć jego proces. To zawęzi wyniki wyszukiwania do części w twojej zainstalowanej bazie.

W jaki sposób mogę się lepiej przyjrzeć rysunkom technicznym produktów?
Obrazy można powiększyć. Jest to przydatne zwłaszcza przy oglądaniu szczegółowych rysunków. Kliknij miniaturę podglądu, by aktywować przybliżony widok. Należy pamiętać, że rysunki są wykorzystywane wyłącznie w celach handlowych. Rysunki mogą być powielane lub dystrybuowane wyłącznie w niezmienionej formie i na użytek własny. Wszelkie inne rodzaje wykorzystania rysunków, w tym między innymi dla celów projektowych, technicznych, dystrybucji, powielania, modyfikacji, wyświetlania lub przekazywania bez uprzedniej zgody Vanderlande są surowo zabronione. Wszelkie prawa autorskie i inne prawa własnościowe pozostają własnością Vanderlande w odniesieniu do wszelkich przypadków powielania rysunków.


4) Nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Co powinienem zrobić?

Skontaktuj się z naszym działem Wsparcia.